суббота, 31 января 2015 г.
Модуль №11
Самим найважчим було в даному модулі таке питання - "як? яким чином?", так би мовити, звести правильно "все в купу" і нічого, саме головне, не забути, оскільки потрібно було зробити багато операцій по копіюванню документів, по пересилці їх на різні сайти в системі Інтернет, щоб оформити належним чином свій проект. Велика вдячність нашим координаторам проекту за їх доброзичливу повсякчасну методичну та інформаційну підтримку учасників даного проекту, які мали, за моїм власним спостереженням, різний рівень підготовки в системі ІКТ і це дуже сильно ускладнювало роботу координаторів.І добре, що вони з честю справились із ситуацією, про що засвідчив власне сам індивідуальний Захист проектів.
пятница, 30 января 2015 г.
Модуль 10
Особливо хотілося б звернути увагу на фасилітацію. Для мене це особисто важливо, оскільки коли готуєш і проводиш реалізацію певних проектів у навчальному процесі з англійської мови, то з метою полегшення вивчення студентами тої чи іншої теми виникає проблема "дорожньої карти", яка допоможе студентові в його самостійних навчальних зусиллях. Це і підготовка у друкованому вигляді відповідних алгоритмів роботи, памяток-буклетів, таблиць і т.д., це і певна робота із мульти-медіа ресурсами тощо. Все це виступає своєрідною інструкцією до діяльності і полегшує роботу студента.
Модуль №9
Питання диференціації серед студентів у процесі навчальної діяльності є надзвичайно важливим, особливо під час вивченя англійської мови, оскільки студенти із середніх навчальних закладів приходять в університет із різним ступенем мовної компетенції. Проте поділ студентів за формальними психологічними ознаками в даному випадку є, на мій погляд, не виправданим. Такі характеристики як аудіал, кінестетик і т.д.не відображає головної характеристики - наявності відповідного рівня знань. Тому, очевидно, правильніше було б диференціювати студентів за їх рівнем знань із англійської мови. Тому диференціацію я зробив саме в такому ключі.
четверг, 29 января 2015 г.
Модуль №8
Познайомилися із оцінюванням та критеріями, відповідно до яких студенти будуть створювати свої власні продукти - Вікі-статті, презентації, буклети тощо. Дуже важко, не дивлячись на великий обєм інформації чітко сформулювати критерії та оцінки Вікі-статті, оскільки я звик працювати із науковими статтями до яких є свої звичні вимоги і критерії.
Модуль №7.
Сподобалось на "педраді" продумувати можливі труднощі студентів у процесі створення ними власного продукту.Навчились робити Вікі-статтю, відповідно до вимог Програми "Інтел", як своєрідний приклад для студентської Вікі-статті. Для мене здавалося що це буде дуже складно, проте виявилося просто, оскільки координатори все чітко пояснили або я чітко зрозумів на цей раз.
среда, 28 января 2015 г.
Модуль №6
Позитивним було те, що ми навчилися створювати мережеве опитування з допомогою Google, вчилися налагоджувати доступ до коментарів та написання коментарів в блогах. Найбільш важким для мене є швидко запамятати послідовність дій, очевидно потрібно тренуватися у цьому кожен день, а на кафедрі, на жаль, інтернет не функціонує, бо відключили світло, а вдома немає фізичної можливості поки що провести інтернет.
Модуль №5
Сподобалась робота у парах стосовно аналізу презентації, Плану проекту тощо. Отримав цінні поради від колеги. Не менш цікавою була і робота над "педрадою", оскільки працювали колективом і кожен висловлював своє бачення вирішення проблеми. Навчився працювати із картинами, взятими із Google. Не сподобалось те, що ми досить спішимо із формами роботи.
вторник, 27 января 2015 г.
Рефлексія модуль №4
Самим цікавим було у цьому модулі було знайомство із стратегіями, методами та інструментами реалізації проекту. Отримав знання як робити презентації, але не дуже подобається швидкий темп роботи викладачів, оскільки я запізнююсь часто.
Рефлексія до модуля №3
Сама найтяжче у домашньому завданні було придумати тему-ідею проекту. Я придумав тему на основі телефонної комунікації із своїми студентами. І на їх прохання тема звучить так" Англійська мова для подорожей", оскільки це дійсно актуально для моїх студентів факультету фізичного виховання, які часто виїзжають на міжнародні змагання за кордон.
понедельник, 26 января 2015 г.
Рефлексія до модуля № 2
Дуже правильно, що ми разом із викладачем створили "Вікі-сторінку" у документах КДПУ ім.Володимира Винниченка, тому що до неї менше хто буде без дозволу заходити і робити неправильні додатки. Мені подобається метод проектів, оскільки він носить так чи інакше дослідницький характер і я зможу разом із студентами, сподіваюсь, використати його належним чином у навчальній діяльності. Це дуже корисні навички.
Рефлексія до модулю №1
Не володіючи навичками (достатніми) в компютерній грамотності, для мене досить тяжко зрозуміти логіку діяльності на занятті. Через це йду скоріше за тими завданнями, які дають викладачі. Тобто намагаюсь зрозуміти цілі, завдання та ресурси даного тренінгу. Логіка проведення заняття для мене у багатьох моментах теж не зрозуміла. Наприклад, для чого розбиратися із "Хмарою", якщо ми прийшли тут навчитися робити проекти із студентами?
Подписаться на:
Сообщения (Atom)